ПРИВІТАННЯ СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ ЛЮДМИЛИ БОРИСЕВИЧ З ДНЕМ УСИНОВЛЕННЯ

Дата: 30.09.2021 08:46

Шановні мешканці Олександрівської селищної територіальної громади!

Щороку 30 вересня Україна відзначає День усиновлення. Це надзвичайно тепле для всієї української громади свято, свято людяності, милосердя, великодушності, яке не випадково збігається з днем християнських святих Віри, Надії, Любові та матері їх Софії.
Діти – найдорожче багатство кожної людини. Заради їх щастя ми готові долати всі труднощі і перешкоди. В них – надія на щасливе майбутнє наших сімей, всього українського роду.

На території Олександрівської громади проживає 9 сімей усиновлювачів, 4 прийомних сім’ї та 15 опікунів.

Батьківство – це велике щастя, і разом з тим велика відповідальність. Це безмежне розуміння та бажання принести дитині трепетну мить радості. Це горе, поділене на кожного члена родини, та щастя, помножене на всіх. Родина, в якій є усиновлена дитина, – це родина назавжди.

Шановні батьки! Прийміть доземний уклін та найщиріші слова поваги. Ви дали кожній дитині, яка зростає у вашій сім’ї, найважливіше — щастя мати родину, тата і маму. Ви відкрили дитині своє серце, розділили з нею свою любов і душевне тепло.

Нехай прийняте Вами рішення про усиновлення дитини стане одним із найкращих рішень у Вашому житті. Хай любов, ласка, доброта, взаєморозуміння та відвертість допоможуть вам у будівництві міцного, довголіття власної родини.

З повагою селищний голова Людмила БОРИСЕВИЧ