ЗАПРОШУЄМО НА НАЦІОНАЛЬНИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ІНТЕЛЕКТУАЛЬНИЙ ОНЛАЙН ФОРУМ

Дата: 24.09.2021 11:53

З метою посилення економічного розвитку керівників підприємств та організацій України, а також  формування ефективної моделі працевлаштування інвалідів, громадськими організаціями Rotary Club Innovational та «Всеукраїнською Асоціацією Керівників Бізнесу» ініційовано проведення Національного Благодійного онлайн форуму Intellectual Online Ironman –« Управлінські рішення в сучасних умовах».

Метою Благодійного форуму є залучення коштів на працевлаштування та розвиток молодих людей з інвалідністю – створення віддалених робочих місць, навчання та  допомога у розвитку, а також покращення ставлення українських керівників до власного управлінського розвитку та працевлаштування людей з інвалідністю.

Триватиме Національний Благодійний Всеукраїнський Інтелектуальний онлайн Форум з 02 листопада 2021 року до 16 лютого 2022 року.

Більш детальна інформація за посиланням: https://www.rotary-innovational.com