ОЛЕКСАНДРІВСЬКА ГРОМАДА З’ЯВИТЬСЯ НА ЦИФРОВОМУ ПОРТАЛІ МІНІСТЕРСТВА РЕІНТЕГРАЦІЇ

Дата: 23.09.2021 14:14

Представники Міністерства реінтеграції тимчасово окупованих територій провели для Олександрівської селищної ради презентацію цифрового порталу, який розробляється за підтримки Світового банку. Даний ресурс об’єднає у собі аналіз інфраструктури, стану доріг, об’єктів будівництва та реконструкції громад Донецької та Луганської областей, завдяки якому можна буде відстежити потреби у їх відновленні.

У онлайн-режимі можна буде спостерігати всі процеси, що пов’язані з реалізацією проектів, змінами у інфраструктурі, транспортним сполученням та дорожнім покриттям. Особливо це зручно для донорів та членів конкурсних комісій, що оцінюють проекти для фінансування з різних джерел.

Секретар селищної ради Василь ЛУК’ЯНЧИКОВ висловив сподівання щодо тісної співпраці та роботи всіх структурних підрозділів ради для якісного та своєчасного наповнення інформацією розділів порталу.