НА ДОНЕЧЧИНІ АКТИВНО ПРАЦЮЄ ЧАТ-БОТ ОБЛАСНОЇ СЛУЖБИ ЗАЙНЯТОСТІ У TELEGRAM

Дата: 20.09.2021 11:43

Донецька обласна служба зайнятості продовжує активно використовувати у своїй роботі електронні сервіси. Одним з таких є чат-бот у месенджері Telegram (@DonOczBot), який фахівці обласної служби створили та запустили на початку минулого року. Його основна мета – зробити послуги служби для громадян ще більш зручними, доступними та у будь-який момент допомогти знайти необхідну інформацію.

Наразі сервіс є одним з найактивніших. Чат-бот має вже понад 7 000 користувачів на своєму каналі. Безкоштовно, в онлайн режимі за допомогою будь-якого гаджету громадяни можуть дізнатись про актуальні вакансії, можливості для навчання, топ актуальних професій та багато корисної консультаційної та правової інформації, яка постійно оновлюється.

Чат-бот допоможе отримати інформацію про:

вакансії та можливості для навчання;

потенційних працівників;

умови фінансової підтримки роботодавців;

можливості для створення власної справи та розвитку бізнесу;

топ актуальних вакансій та професій;

електронні сервіси служби зайнятості;

телефони «гарячих ліній» та Skype адрес центрів зайнятості.

Цей онлайн помічник та інші електронні сервіси служби зайнятості Донеччини можна завантажити за посиланням don.dcz.gov.ua/storinka/elektronni-servisy.