ТРЕНІНГ З РІВНИХ ПРАВ ТА МОЖЛИВОСТЕЙ ВІДБУВСЯ В ОЛЕКСАНДРІВЦІ

Дата: 20.09.2021 11:04

В межах Проєкту «Просування прав людини та ґендерної рівності за допомогою мобілізації громад задля розширення можливостей» відбувся тренінг з учасниками групи самодопомоги смт Олександрівка.

Зібравшись у дружньому колі, разом з тренеркою Тетяною Денщик, команда мала можливість з’ясувати, як гендерні стереотипи можуть зашкодити людині та обмежувати її права у сучасному світі. Що означають поняття «фемінність» та «маскулінність», тощо.

«На жаль, суспільство досить живе стереотипами, вигаданими шаблонами, «навішуючи» їх жінкам та чоловікам, - каже тренерка. - Разом з учасниками Олександрівської громади хочу вивчити та усунути всі соціальні бар’єри, що заважають людині проявитися як особистості.