ПОСЛУГИ СЛУЖБИ ЗАЙНЯТОСТІ – МЕШКАНЦЯМ ПЕТРІВСЬКОГО СТАРОСТИНСЬКОГО ОКРУГУ

Дата: 17.09.2021 08:50

15 вересня фахівці Олександрівського районного центру зайнятості провели виїзний для мешканців Петрівського старостинського округу.

Фахівці центру зайнятості ознайомили відвідувачів з послугами служби зайнятості, презентували електронні сервіси та мобільні додатки: «Центр профорієнтації», «Центр розвитку підприємництва».

Присутні ознайомилися з переліком професій, за якими на сьогоднішній день здійснюється профнавчання, в т.ч., на базі ЦПТО державної служби зайнятості, перспективами подальшого працевлаштування за обраною професією. Також обговорили питання участі у громадських, сезонних роботах: місця та терміни їх проведення, умови організації; видачу ваучерів для підтримки конкурентоспроможності на ринку праці окремих категорій населення; розвитку самозайнятості та відкриття власної справи за рахунок одноразової виплати допомоги по безробіттю, що значно допоможе реалізувати невикористані можливості українського села.

Акцентували увагу учасників заходу також на попередженні нелегальної трудової міграції та протидії торгівлі людьми.

Захід пройшов у форматі «питання-відповіді»  та надав змогу наблизити послуги служби до кожної зацікавленої в цьому людини та зменшити бар’єр пасивності сільських жителів.