КООРДИНАЦІЙНА РАДА З ПИТАНЬ ГРОМАДСЬКОГО БЮДЖЕТУ ЗАТВЕРДИЛА ПЕРЕЛІК ПОЗИТИВНО ОЦІНЕНИХ ЗАЯВОК

Дата: 04.08.2021 17:05

Селищний голова Людмила БОРИСЕВИЧ провела засідання координаційної ради з питань громадського бюджету, під час якого члени ради вивчили проєкти, подані мешканцями громади для реалізації з місцевого бюджету. Цього року було подано 27 проєктів, свої ідеї сформулювали у заявку мешканці смт Олександрівка, та дев’яти старостинських округів: Новостепанівського, Новополтавського, Високопільського, Золотопрудського, Новоолександрівського, Михайлівського, Староварварівського, Очеретинського та Петрівського Другого.

Всі проекти пройшли попередню модерацію, отримали позитивні або негативні висновки відповідальних за реалізацію підрозділів селищної ради. Кожна заявка була ретельно вивчена на відповідність положенню про громадський бюджет Олександрівської ТГ. Основною вимогою, якій повинні відповідати проекти – залученість мешканців, згуртування населення, спільна реалізація, спів фінансування та довгостроковий результат.

За результатами засідання членами координаційної ради підтримано (з урахуванням запропонованих зауважень) п’ять проектних заявок. Найближчим часом схвалені проєкти будуть доопрацьовані авторами та представлені на голосування, яке розпочнеться 10 серпня 2021 року.