ПРО ВСТАНВЛЕННЯ МІСЦЕВИХ ПОДВТКІВ І ЗБОРІВ В ОЛЕКСАНДРІВСЬКІЙ СЕЛИЩНІЙ ТЕРИТОРІАЛЬНІЙ ГРОМАДІ НА 2022 РІК

Дата: 22.07.2021 08:56

Одним з найважливіших проектів рішень одинадцятої сесії селищної ради, який підтримали депутати, стосувався місцевих податків та зборів.  Проєктом рішення «Про встановлення місцевих податків і зборів на території Олександрівської селищної територіальної громади» запропоновано встановити ставки податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, єдиного податку, земельного податку, транспортного податку, туристичного збору та збору за місця для паркування транспортних засобів. Також ним визначаються платники податків; об’єкти оподаткування, база оподаткування; податковий період; ставки податку, порядок обчислення податку; строки та порядок сплати податку; строки та порядок подання звітності про обчислення і сплату податків; податкові пільги.

Детальніше з рішенням можна ознайомитися тут.