ІНІЦІАТИВА “БАНК МОЛОДІЖНИХ ІННОВАЦІЙ – YOUTH INNOVATIONS BANK”

Дата: 14.07.2021 17:38

Створюй майбутнє вже сьогодні, а ми допоможемо!

Шукаємо креативні ідеї від молоді Донецької та Луганської областей!

Погодься, чим сильніше любиш свою громаду, тим більше прагнеш до крутих та цікавих змін для себе, своїх близьких та друзів. Адже вдосконаленню немає меж!

Одна справа – дивитися на чужі приклади, а зовсім інша – знати та розуміти потреби своєї громади та творити зміни самим, шукаючи нові підходи!

Ініціатива «Банк Молодіжних Інновацій – Youth Innovations Bank» створена саме для тебе, для креативної та амбітної молоді з Донецької та Луганської областей! Під час командної роботи ви разом зможете розібратися, як впровадити нові ідеї та зробити свою громаду більш сильною, сучасною та успішною!

Озирнись!

Якщо ти бачиш навколо проблеми та прагнеш їх вирішити, маєш друзів-однодумців та велике бажання покращити світ, але не вистачає досвіду та інструментів – це твій шанс!

Зроби перший крок!

Реєструйся за посиланням вже зараз та реєструй своїх друзів на бомбезну онлайн-сесію з неймовірною експерткою, яка допоможе визначити актуальні проблеми громади та розкриє секрети інноваційних підходів до їх вирішення!

Але це лише початок!

Збирай команду з 2-5 учасників, серед яких обов’язково має бути керівник або керівниця місцевої громадської організації та/або представник чи представниця місцевої комунальної установи/соціального закладу і вже з самого початку працюйте разом над втіленням у життя свого проєкту!

Втім, якщо у тебе вже є крута ідея, але ще немає команди – реєструйся самостійно, та на першій сесії ти матимеш змогу знайти партнерів і створити потужну колаборацію задля досягнення спільної мети.

Продовжуй навчання під час офлайн тренінгів з крутими тренерами та тренерками!

Отримай всебічну підтримку під час командної роботи над розробкою вашого проєкту від досвідчених менторів та менторок!

Очікуй на вихор думок та зустрічі з однодумцями під час Хакатонів!

А найголовніше – кожна команда матиме можливість отримати до 3 000 доларів на втілення інноваційних ідей у життя!

Ми чекаємо саме на тебе та твою команду!