ОЛЕКСАНДРІВСЬКИМ ВІДДІЛЕННЯМ ФСС ПРОВЕДЕНО НАРАДУ З РОБОТОДАВЦЯМИ

Дата: 05.07.2021 13:59

05 липня 2021 року головним спеціалістом сектору страхових виплат та матеріального забезпечення Олександрівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Донецькій області Захаровою Людмилою було проведено засобами телекомунікаційного зв’язку нараду з бухгалтерами та членами комісії з соціального страхування ТОВ «Лощанське».

На нараді було розглянуто:

- Порядок організації ведення Електронного реєстру листків непрацездатності відповідно до Постанови КМУ від 17.04.2019. № 328;

- наказ Міністерства охорони здоров’я України від 01.06.2021 № 1066 «Деякі питання формування медичних висновків про тимчасову непрацездатність та проведення їхньої перевірки»;

- питання щодо користування Реєстром застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування в частині отримання інформації необхідної для призначення соціальних виплат;

-  вимоги постанови правління Фонду від 19.07.2018 року № 13 «Про затвердження Положення про комісію (уповноваженого) із страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності»;

Наприкінці семінару було обговорено проблемні питання, що виникли під час роботи та надано відповіді на них.