«АЛЕКС» - УЧАСНИК ЧЕМПІОНАТУ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ З ФУТЗАЛУ НА ПОЛЯХ З СИНТЕТИЧНИМ ПОКРИТТЯМ

Дата: 11.06.2021 10:14

Команда «Алекс» Олександрівської селищної територіальної громади – учасник Чемпіонату Донецької області з футзалу на полях з синтетичним покриттям сезону 2021 року.

Перший матч чемпіонату для олександрівців відбувся 8 червня у Миколаївці, де наших спортсменів зустрічала комада «Локомотив» (м. Слов’янськ). В результаті напруженої боротьби «Алекс» поступився «Локомотуву» з рахунком 8:5.

Наступна гра відбулась 10 червня на майданчику зі штучним покриттям села Петрівка Перша, де «Алекс» зустрівсяз командою «Legion-XXI» (м.Краматорськ). Наші футболісти здобули впевнену перемогу з рахунком 7:4!

Всього в Чемпіонаті області беруть участь 9 команд, і спортсменам Олександрівської громади належить провести ще 16 ігор.