ОЛЕКСАНДРІВСЬКИЙ РЦЗ ПРИЄДНАВСЯ ДО ЗАГАЛЬНООБЛАСНОЇ ДЕКАДИ “ЗНАЙДЕМО РОБОТУ РАЗОМ!»

Дата: 09.06.2021 09:12

8 червня фахівці Олександрівського районного  центру зайнятості спільно з Новополтавським молодіжним центром «Квест» провели  захід для молоді «Знайдемо роботу разом!»

Профорієнтаційний фест пройшов за участю роботодавців Олександрівського району, випускників Олександрівського професійного аграрного ліцею та загальноосвітніх шкіл.

Під час проведення заходу роботодавці ознайомили молодь з актуальними вакансіями та сучасними вимогами до претендентів на робочі місця.

Фахівці центру зайнятості презентували профорієнтаційні та електронні ресурси державної служба зайнятості, провели майстер-класи та практичні зайняття з відпрацювання навичок самопрезентації пошукача роботи, створення резюме, відеорезюме, портфоліо кар’єрного просування.

Святкового настрою додали танцювальні та співочі виступи колективів «Квіти України», «Сузір’я», «Demix».

Проведення  заходу сприяло об'єднанню зусиль роботодавців, соціальних партнерів та служби зайнятості щодо працевлаштування молоді.