ЗА ВИХІДНІ ПОЛІЦЕЙСЬКИМ ОФІЦЕРОМ ГРОМАДИ РОЗКРИТО ЗЛОЧИН

Дата: 08.06.2021 08:54

5 червня на території Олександрівської селищної територіальної громади сталася крадіжка. Потерпілими виявилася подружня пара, яка зранку покинула будинок всього на декілька годин. Повернувшись, чоловік з дружиною помітили, що речі у будинку знаходяться не на своїх місцях, а згодом виявили факт часткової крадіжки грошей.

Відразу повідомили поліцейському офіцеру громади, капітану поліції Роману Воронцову.

На місце події було направлено слідчо-оперативну групу, до якої долучився і офіцер громади.

В ході проведених першочергових заходів, наступного дня в коло зору офіцеру громади потрапив неповнолітній сусід потрепілих, якого було викрито у скоєнні данного злочину.

Як було встановлено, правопорушник легко  підібрав ключі до старенького внутрішнього дверного замка, та проник до чужої власності. А щоб господарі не одразу помітили крадіжку, навмисно забрав лише частину готівки, яка зберігалася вдома. Витратити кошти підозрюваний не встиг.

За даним фактом розпочато кримінальне провадження за частиною 3 статті 185 Кримінального кодексу України (Крадіжка з проникненням), санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі строком від 3 до 6 років.

Шановні мешканці Олександрівської громади! Подбайте про безпеку своєї власності. Для убезпечення житла обов’язково зачиняйте вікна, коли йдете з дому. Не лишайте відкритими навіть фіранки. Також значною перепоною для правопорушників стане якісний замок.