ПРО СУЧАСНІ ДЖЕРЕЛА ПОШУКУ РОБОТИ РОЗПОВІЛИ НА ВЕБІНАРІ В ОЛЕКСАНДРІВСЬКОМУ РЦЗ

Дата: 03.06.2021 13:55

2 червня фахівці Олександрівського районного центру зайнятості провели  вебінар «Сучасні джерела пошуку роботи».

Під час вебінару профконсультантка центру зайнятості Вікторія Верещагіна розповіла учасникам заходу про сучасні джерела пошуку роботи, їх переваги і недоліки, необхідність щоденного опрацювання.

«Шукаючи роботу, потрібно бути максимально активним! Робота існує для тих, хто її шукає. Щоб досягти успіху, треба вірити, що можна отримати бажану роботу! Бути відкритим  до сприйняття нової інформації, рішучим в здійсненні певних кроків, тактовним та дружелюбним у спілкуванні!» - зазначила пані Вікторія.

Крім того, учасники вебінару отримали інформацію про послуги служби зайнятості, варіанти пошуку роботи за допомогою електронних сервісів Державної служби зайнятості. Фахівчиня розповіла як створити «Електронний кабінет безробітного», на якому є можливість переглянути актуальні вакансії, ознайомитися про тимчасову зайнятість і варіанти професійного навчання, створити резюме.

На завершення заходу шукачам роботи рекомендували щоденно опрацьовувати по кілька джерел вакансій, що значно прискорить їх легальне працевлаштування.