ВІТАННЯ СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ З МІЖНАРОДНИМ ДНЕМ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ

Дата: 01.06.2021 09:58

Шановні жителі Олександрівської громади!

Щиро вітаю вас із світлим, ясним і радісним святом –

Міжнародним Днем захисту дітей!

Це свято кожної дитини, сім’ї, нашої великої родини і України! На території громади проживає більше 2 тисяч маленьких громадян, вони є найдорожчим для кожної сім’ї і майбутнім держави. І немає більшого щастя у світі, аніж посмішки здорових та щасливих дітей. А піклування про підростаюче покоління, його майбутнє – головний обов'язок батьків, суспільства та держави. Саме для цього всі ми живемо та працюємо, спрямовуємо зусилля Олександрівської селищної ради. Впевнена, що, об’єднавшись заради майбутнього, ми виховуємо гідних громадян, які неодмінно стануть нашою гордістю.

Дорогі діти!

Бажаю вам побільше радісних і світлих моментів. Хай для вас світить яскраве сонце, обігріваючи вас, а мама і тато завжди знаходяться поруч. Щоб сьогодні й наступного дня ваші дитячі сердечка відчували тепло та любов, а всі зусилля дорослих єднались заради вашого майбутнього на мирній Україні.

Будьте щасливі, радійте кожному новому дню. У дорослому житті ви зустрінете чимало захоплюючого і цікавого, але дитинство залишиться у вашій пам’яті назавжди, а ми, дорослі, зробимо його яскравим і чарівним!

Нехай здійсняться всі ваші мрії та задуми!

З турботою про кожного з вас, селищний голова Людмила Борисевич