ПРИВІТАННЯ СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ ЛЮДМИЛИ БОРИСЕВИЧ З НАГОДИ ПРОФЕСІЙНОГО СВЯТА - ДНЯ ПОЛІЦЕЙСЬКОГО ОФІЦЕРА ГРОМАДИ

Дата: 28.05.2021 11:59

Шановні поліцейські офіцери громади!

Щиро вітаю вас з професійним святом!

Саме два роки тому, 28 травня, почався великий шлях становлення проєкту «Поліцейський офіцер громади», до якого долучилася і Олександрівщина.

Ваша професія заслуговує великої пошани і вдячності. Працювати дільничним офіцером сьогодні нелегко, просто відбувати робочий день тут не можна. До вас телефонують, йдуть, звертаються з питаннями і проханням про допомогу у найрізноманітніших ситуаціях: захист прав та законних інтересів громадян від протиправних посягань, охорона порядку, профілактична робота. Саме від вашої роботи залежить спокій мешканців населених пунктів громади.

З нагоди професійного свята дозвольте побажати вам витримки, наснаги, стійкості духу та миру.

Мешканці Олександрівської громади знають, що у будь-яку хвилину, коли потрібна допомога, ви обов’язково прийдете на допомогу. Нехай же ваші професійні зусилля будуть винагороджені повагою і довірою кожного громадянина, а міцне здоров’я та благополуччя стануть непохитною основою зростання подальших професійних успіхів!

Зі святом!

З повагою, селищний голова Людмила Борисевич