ЯК ЗМІНИТИ ДАНІ В РЕЄСТРІ ЗАСТРАХОВАНИХ ОСІБ

Дата: 20.05.2021 10:33

Реєстр застрахованих осіб – це унікальний автоматизований банк даних. Він створений для єдиного обліку фізичних осіб, які підлягають соціальному страхуванню. Від точності даних у ньому залежить, як будуть реалізовуватися Ваші соціальні гарантії.

Дані з Реєстру застрахованих осіб доступні на вебпорталі електронних послуг Пенсійного фонду: Перевірити їх можна, увійшовши на вебпортал за ЕЦП або номером телефону чи банківської карти.

У разі виявлення некоректних відомостей у Реєстрі, в Особистому кабінеті вебпорталу, в розділі “Комунікації з ПФУ”, потрібно заповнити «Анкету для зміни даних в Реєстрі застрахованих осіб» та завантажити до неї перелік сканованих документів, що підтверджують внесення/зміни/уточнення даних.