Олександрівська селищна військова адміністрація
Донецька область, Краматорський район. ОЛЕКСАНДРІВСЬКА ГРОМАДА - ПІВНІЧНА БРАМА ДОНБАСУ

СЛУЖБИ ГРОМАДИ СКООРДИНУВАЛИ ДІЇ ДЛЯ ПОПЕРЕДЖЕННЯ ПРАВОПОРУШЕНЬ ТА ЖОРСТОКОГО ПОВОДЖЕННЯ СЕРЕД ДІТЕЙ

Дата: 29.04.2021 14:45
Кількість переглядів: 1094

Фото без опису

29 квітня провідний спеціаліст служби у справах дітей Лідія Моргай спільно з директором центру соціальних служб Вірою Бахтар, поліцейським офіцером громади Романом Воронцовим та старшим дільничним офіцером поліції Іриною Клачковою провели робочу нараду. Метою зустрічі було обговорення плану спільних заходів щодо попередження правопорушень, бездоглядності, негативних проявів (пияцтва, вживання токсичних та алкогольних речовин дітьми), булінгу, насильства та жорстокого поводження серед дітей на території Олександрівської територіальної громади та механізму взаємоінфорування між Олександрівської територіальною громадою та відділенням поліції №1 Краматорського РУП ГУНП в Донецькій області.

Учасники зустрічі поспілкувались на тему взаємодії щодо попередження суїцидальної поведінки серед дітей та підлітків, обговорено координацію дій в разі виявлення дитини, схильної до девіантної поведінки.

Фото без опису

          До наради також приєднався представник Олександрівського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Донецькій області Олег Звягін, який наголосив про важливість  координації дій між відповідними структурами з метою проведення профілактичної роботи з дітьми, які скоїли кримінальні правопорушення та попередження ризиків вчинення повторних злочинів дітьми.

Надзвичайно гострою проблемою сучасного суспільства є зростання правопорушень серед дітей та молоді. До основних причин, які обумовлюють злочини неповнолітніх, відносяться: 

  • несприятливе сімейне оточення (конфліктні сімейні стосунки, бездоглядність, зайва опіка, строгість);
  • сфера негативного проведення дозвілля (безмістовне, бездіяльне проведення вільного часу);
  • проблеми у взаємостосунках в шкільному середовищі (конфліктні ситуації з однолітками);
  • вікові особливості психіки підлітків (потреба в самоствердженні);
  • вплив засобів масової інформації (інтернет, телебачення).

Тому  дане питання потребує індивідуального підходу до його вивчення та злагодженої роботи відповідних структур з метою вчасного подолання негативних проявів серед дітей. Фахівці провели профілактично-виховну роботу з неповнолітнім, схильним до вчинення правопорушень, під час якої зауважено на небезпеці антисуспільної поведінки, дотриманні громадського порядку та застережено від вчинення ним в майбутньому протиправних дій.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій

Зареєструватись можна буде лише після того, як громада підключить на сайт систему електронної ідентифікації. Наразі очікуємо підключення до ID.gov.ua. Вибачте за тимчасові незручності

Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь