КОНКУРС НА ЗАМІЩЕННЯ ВАКАНТНИХ ПОСАД ВІДДІЛІВ «ЦНАП» ТА СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ

Дата: 02.02.2021 11:33

О Г О Л О Ш Е Н Н Я

Олександрівська селищна рада Олександрівського району Донецької області оголошує конкурс на заміщення вакантної посади посадових осіб органів місцевого самоврядування:

Відділ «Центр надання адміністративних послуг»:

Адміністратор  - 1 штатна одиниця.

Кваліфікаційні вимоги. Вища освіта не нижче ступеня магістра, спеціаліста, бакалавра (за рішенням суб'єкта призначення), вільне володіння державною мовою.

Стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби або досвід роботи на посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше 1 року.

Відділ соціального захисту населення:

Провідний спеціаліст - 1 штатна одиниця.

Кваліфікаційні вимоги. Базова вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста, бакалавра.

Без вимог до стажу роботи.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають електронну декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік, як кандидата на заміщення вакантної посади за встановленою формою, що визначається Національним агентством з питань запобігання корупції (далі - НАЗК)  шляхом її заповнення на офіційному веб-сайті НАЗК за адресою www.nazk.gov.ua та роздруковану з офіційного веб-сайту, через особистий кабінет, у паперовому вигляді.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії такі документи:

заяву  голові конкурсній комісії про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника із установленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на службу в органи місцевого самоврядування та проходження даної служби;

заповнену особову картку (форма П-2 ДС) з відповідними додатками;

дві фотокартки розміром 4 х 6 см.;

копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;

копію документа, який посвідчує особу;

копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних);

довідку про допуск до державної таємниці (у разі його наявності).

Документи приймаються протягом 30-ти календарних днів з дня опублікування оголошення за адресою: 84000 вул. Центральна, 15А,  смт Олександрівка, Олександрівського району, Донецької області.

Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці надається головою конкурсної комісії за вищевказаною адресою або за тел. 26269 (2-10-45).

РЕЗУЛЬТАТИ КОНКУРСУ