ВІДБУВСЯ ПРОФІЛАКТИЧНИЙ РЕЙД, СПРЯМОВАНИЙ НА ЗАХИСТ ПРАВ ДІТЕЙ

Дата: 23.04.2021 15:37

Вчора, 22 квітня 2021 року, відбувся профілактичний рейд на територіях Високопільського, Золотопрудського, Новополтавського старостинських округів. Перевірку здійснили директорка Центру соціальних служб Віра Бахтар, поліцейський офіцер громади Роман Воронцов та старости округів Олександрівської селищної ради: Ірина Ляшенко, Василь Воронцов, Марія Хом’якова.

Під час рейду перевірили умови проживання та розвитку дітей у 7 сім'ях, які перебувають в групі ризику та потребують надання соціальних послуг.

З батьками проведено профілактичну роботу щодо відповідальності за вчинення насильства відносно дітей, з приводу того, аби батьки не допускали вживання спиртних напоїв. Окрім цього, перевірено умови проживання дітей у родинах.

Батьки, які неналежним чином виконують свої батьківські обов’язки,  були  офіційно попередженні про їх неухильне виконання,  недопущення жорстокого ставлення до дітей стосовно дітей згідно з  вимогами чинного законодавства

Робота з сім’ями триває.