ВІДБУЛОСЬ ПОЗАЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ СЕСІЇ ОЛЕКСАНДРІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Дата: 21.04.2021 17:02

Сьома позачергова сесія восьмого скликання Олександрівської селищної ради відбулась 21 квітня під головуванням секретаря селищної ради Василя Лук’янчикова.

На розгляд депутатів було винесено 59 питань порядку денного, 51 з яких стосується земельних відносин.

Про внесення змін до рішення селищної ради від 23 грудня 2020 року № 8/3-145 «Про бюджет Олександрівської селищної  територіальної громади  на 2021 рік», про встановлення орендної плати на території громади на 2022  рік, про схвалення проекту рішення «Про встановлення місцевих податків і зборів на території Олександрівської селищної територіальної громади на 2022 рік та затвердження бюджетного регламенту доповіла начальник відділу фінансів Світлана Шаповалова.

з проєктом рішення та додатками можна ознайомитися тут.

Також, депутати затвердили Положення про присвоєння та зміни поштових адрес об’єктам нерухомого майна, розташованих на території Олександрівської селищної територіальної  громади, надали дозвіл на створення комітетів самоорганізації населення Очеретинського старостинського округу «Добробут» та Петрівського Другого старостинського округу «Микільське».