ОЛЕКСАНДРІВСЬКА ГРОМАДА ДОЛУЧИЛАСЯ ДО ДНЯ ДОВКІЛЛЯ

Дата: 20.04.2021 16:33

Щорічно у третю суботу квітня в Україні відзначають день довкілля. Ця пам’ятна дата встановлена для того, аби привернути увагу суспільства до питань екології, забруднення навколишнього середовища та необхідності зберігати природу. Долучилася до акції «За чисте довкілля»  і Олександрівська громада.

На толоку вийшли представники усіх організацій та підприємств, за якими були закріплені підвідомчі території, а також місцеві жителі.

Пройшли заходи, приурочені до Дня довкілля, і у старостинських округах.

«Це дуже потрібна акція. Вона спрямована на те, щоб вулиці , парки, майданчики  Олександрівщини стали чистішими і привабливішими як для самих мешканців, так і для гостей нашої громади. Ми повинні дбати про свій добробут, про чистоту навколишнього середовища, – говорить головний спеціаліст-еколог Олександрівської селищної ради Андрій Осадчий.