ВЕБІНАР «ПІДПРИЄМЕЦЬ В УМОВАХ КОРОНАКРИЗИ: ДУМАЙ ШВИДКО, ДІЙ ЧІТКО»

Дата: 20.04.2021 09:12

Розвиваючи та підтримуючи підприємництво в Україні в межах проєкту МОП «Інклюзивний ринок праці для створення робочих місць в Україні», Ресурсний центр ГУРТ запрошує власників мікро та малого бізнесу на безкоштовний вебінар «Підприємець в умовах коронакризи: думай швидко, дій чітко».

За численними ризиками, пов'язаними з негативними наслідками спричиненими пандемією Covid-19, ховається одна найбільша небезпека: ми можемо не помітити можливості, перспективи й нові горизонти для розвитку бізнесу. Саме на вебінарі «Підприємець в умовах коронакризи: думай швидко, дій чітко» поговоримо про роботу підприємців, керівників в умовах карантину та періодичних локдаунів.

Спікерка: Світлана Безпала, дипломований практичний психолог, сертифікований тренер, член асоціації дитячих та сімейних психологів України та європейської федерації практичних психологів.

Дата: 23 квітня 2021 року

Час:?16:00 – 16:45

Реєстрація на вебінар за посиланням

Проект «Інклюзивний ринок праці для створення робочих місць в Україні» здійснюється Міжнародною організацією праці за фінансування Міністерства закордонних справ Данії.