ОЛЕКСАНДРІВСЬКА СЕЛИЩНА КОМІСІЯ З ПИТАНЬ ТЕХНОГЕННО - ЕКОЛОГІЧНОЇ БЕЗПЕКИ ТА НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ ІНФОРМУЄ:

Дата: 16.04.2021 16:01

В Донецькій області продовжено дію обмежувальних протиепідемічних заходів, встановлених для «помаранчевого» рівня епідемічної небезпеки (згідно положень пункту 32 постанови Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2020 року № 1236 «Про встановлення  карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (із змінами).

Для профілактики захворювання слід дотримуватись стандартних рекомендацій:

1. Часто мийте руки або обробляйте дезінфікуючими засобами.
  2. Під час кашлю та чхання прикривайте рот і ніс паперовою хустинкою.
  3. Уникайте тісного контакту з усіма, хто має гарячку та кашель.
  4. Якщо маєте підвищену температуру тіла, кашель й важке дихання, якнайшвидше зверніться до лікаря.
  5. Не споживайте сирих чи недостатньо термічно оброблених продуктів тваринного походження.

Дотримання трьох простих правил протиепідемічної безпеки – соціальної дистанції, носіння маски та  використання  санітайзерами (антисептики для рук ) – рятує життя. Бережіть себе та рідних.