Увага, отримувачів грошової допомоги через АТ “Укрпошта”!

Дата: 14.04.2021 15:14

З 1 вересня 2021 року, виплата всіх видів грошової допомоги (допомоги на дітей, допомоги особам з інвалідністю, пільг, житлових субсидій тощо) здійснюватиметься через поточні рахунки банків для всіх одержувачів, крім:

• людей з інвалідністю І групи;
  • осіб, які за висновком лікарсько-консультативної комісії не здатні до самообслуговування та потребують постійного стороннього догляду;
  • осіб, які досягли 80-річного віку;
  • одержувачів державної соціальної допомоги особам, які не мають права на пенсію, та допомоги на догляд.

Просимо громадян, які зараз отримують грошову допомогу (в т.ч. пільги або субсидію) через АТ “Укрпошта”, визначитись з банком для подальшого отримання коштів та надати до управління соціального захисту населення реквізити банківського особового рахунку.