ЖИТЕЛІ ОЛЕКСАНДРІВСЬКОЇ ГРОМАДИ ВЗЯЛИ АКТИВНУ УЧАСТЬ В АКЦІЇ «ОЗЕЛЕНЕННЯ ПЛАНЕТИ»

Дата: 12.04.2021 11:18

Цими вихідними Олександрівська громада приєдналась до глобального екологічного проєкту «Озеленення планети».

Зазначимо, що акція «Greening of the Planet» є продовженням проєкту «Озеленення України», в рамках якого торік було висаджено 2 млн дерев за добу. Цього року, враховуючи екологічну ситуацію в світі, організатори залучили до озеленення близько 100 країн. У всьому світі сьогодні планують висадити 1 млн дерев.

Через складну епідемічну ситуацію не було можливості зробити акцію масовою, проте жителі громади приєднались до неї індивідуально, посадивши саджанці дерев, кущів та квітів у різних куточках Олександрівщини.

Бережіть себе, природу та будьте здорові!

Фото без опису????????????