ОНОВЛЕНО ПОРЯДОК ВИДАЧІ ВЕТЕРИНАРНО-САНІТАРНОГО ПАСПОРТА ПАСІКИ

Дата: 08.04.2021 08:46

Олександрівське управління Головного управління Держпродспоживслужби в Донецькій області інформує:

Наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 19 лютого 2021 року № 338 «Про деякі питання у сфері бджільництва» внесено зміни в порядок реєстрації пасік та видачі ветеринарно-санітарного паспорта пасіки.   Наказ передбачає, що реєстрація ветпаспорта є безкоштовною. Але відтепер разом з письмовою заявою на реєстрацію пасіки пасічник має  подати самостійно заповнений та підписаний  бланк ветеринарно-санітарного паспорта, який відповідає вимогам Наказу Мінрозвитку. Паспорту пасіки присвоюється унікальний номер та заноситься до державного реєстру. Паспорта пасік старого зразку втрачають дійсність.

З додатками 1, 2 до Порядку видачі ветеринарно-санітарного паспорта пасіки можна ознайомитись тут.

Для проведення щорічної диспансеризації пасіки необхідно звернутися в Олександрівську районну державну лікарню ветеринарної медицини, заходи здійснюються згідно чинного прейскуранта платних послуг.  Результати ветеринарно-санітарних заходів заносяться в додаток  паспорта пасіки