СПЛАТИ ЄСВ - ОТРИМАЙ СТАЖ, ПОДБАЙ ПРО МАЙБУТНЄ!

Дата: 22.03.2021 10:51

Єдиний внесок на загальнообов'язкове державне соціальне страхування (далі - єдиний внесок) - це консолідований страховий внесок, збір якого здійснюється до системи загальнообов'язкового державного соціального страхування в обов'язковому порядку та на регулярній основі з метою забезпечення захисту у випадках, передбачених законодавством, прав застрахованих осіб на отримання страхових виплат (послуг) за діючими видами загальнообов'язкового державного соціального страхування.

ЄСВ зобов’язані сплачувати усі роботодавці та інші особи, які відповідно до Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування» зобов'язані сплачувати єдиний внесок.

Несплата ЄСВ несе негативні наслідки для застрахованих осіб, пов’язаних з не зарахуванням до страхового стажу періодів, за які не сплачено страхові внески, а отже може вплинути на пенсійні права громадян.

Відповідальність за своєчасність та повноту щодо сплати обов’язкових платежів несе керівник відповідного підприємства.