ОЛЕКСАНДРІВСЬКИЙ РЦЗ ПРИЄДНАВСЯ ДО ОНЛАЙН ЯРМАРКУ ВАКАНСІЙ

Дата: 12.03.2021 10:14

10 березня молодь у віці від 16 до 35 років, зареєстрована в Олександрівському районному центрі зайнятості, взяла участь в «Онлайн ярмарку вакансій».

Проведення ярмарку ініційоване громадською організацією «Маріупольська Спілка Молоді» у межах проекту «Гуманітарна та соціально-економічна підтримка ВПО та постраждалого населення на сході України».

Під час заходу учасники познайомились з провідними роботодавцями Донеччини та Луганщини, отримали інформацію щодо доступних вакансій, ознайомились з умовами та критеріями працевлаштування.

Присутні переглянули презентації компаній, дізнались про умови роботи, вимоги до претендентів, а також особисто поспілкувались з представниками цих компаній.