УКРАЇНА ОНОВИЛА ЗОНИ КАРАНТИНУ: НА ДОНЕЧЧИНІ ДІЄ «ПОМАРАНЧЕВИЙ» РІВЕНЬ

Дата: 02.03.2021 09:53

В Україні оновили зони карантину. У якій опинилася Донеччина? - ТРК Сигма

В Україні оновили список «червоних», «помаранчевих» та «жовтих» областей за показниками захворюваності на коронавірус.

У Донецькій області запроваджено «помаранчевий» рівень карантину. Також до списку областей, які ввійшли до «помаранчевої» зони, відносяться Вінничину, Житомирщину, Закарпаття, Запорізьку, Луганську та Тернопільську області.

Найгірша ситуація з COVID-19 складається на Буковині та Прикарпатті, де «червоний» рівень.

Решта регіонів – у «жовтій» зоні.

Рішення про послаблення рівня епіднебезпеки будуть переглядати не раніше ніж через 14 днів з дня встановлення такого рівня.

Карантинні обмеження за рівнями епіднебезпеки діють з 24 лютого. Нагадаємо, що після локдауну на території всієї України діяли обмеження «помаранчевої» зони.

Перелік заборон для «червоної», «помаранчевої» та «жовтої» зон:

Уряд продовжив карантин в Україні до 30 квітня 2021 року.