ІСТОРІЯ УСПІХУ: ОЛЕНА СЕРДЮК, ПІДТВЕРДИВШИ КВАЛІФІКАЦІЮ ЗА ПРОФЕСІЄЮ КУХАР, ЗНАЙШЛА УЛЮБЛЕНУ РОБОТУ

Дата: 18.02.2021 15:33

20210125_151556.jpg

Олена Сердюк звернулася по допомогу в працевлаштуванні до Олександрівського районного центру зайнятості.

За освітою вона перукар. Дев’ять років здійснювала підприємницьку діяльність, працюючи перукарем-модельєром та  в 2016 році припинила свою діяльність. Роботу для неї не вдалося підібрати, проте під час індивідуальної бесіди з кар’єрним радником виявилося, що майстерність приготування їжі - це її захоплення. Олені було запропоновано професійне навчання в ДНЗ «Донецький ЦПТО ДСЗ» за професією кухар.

Підтримка родини та фахівців служби зайнятості допомогли жінці зважитися на координальні зміни в своєму житті. Успішно пройшовши навчання, Олена  Сердюк отримала свідоцтво державного зразка про присвоєння кваліфікації. Викладачі навчального закладу були задоволені професійним рівнем претендентки, відзначили її чудові знання, відповідальне і акуратне ставлення до роботи, професійність та любов до обраної справи.

По закінченню навчання фахівці центру зайнятості запропонували Олені  роботу кухаря в Іверській ЗОШ ІІІ ступенів. Відтак, Олена перетворила власне хобі в  улюблену роботу.  В свій перший робочий день, 25 січня - свято всіх студентів, яке в Україні відзначають, як і в більшості країн світу, вона подякувала фахівців центру зайнятості власним кулінарним виробом.