ВІДБУЛОСЬ ЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
Одинадцять питань, що стосуються життєдіяльності громади, розглянули під час чергового засідання виконавчого комітету селищної ради. Засідання, яке провела селищний голова Людмила Борисевич, відбулось 18 лютого 2021 року у залі школи мистецтв.
Серед головних питань, що були винесені на розгляд членів виконавчого комітету - про схвалення проєкту Програми розвитку малого та середнього підприємництва (МСП) Олександрівської селищної територіальної громади на 2021-2022 роки, про затвердження звіту про виконання бюджету Олександрівської селищної об’єднаної територіальної громади за 2020 рік, про пільгове утримання дітей в закладах дошкільної освіти та навчально-виховних комплексах.
«Розбудова сектору малого і середнього підприємництва відіграє ключову роль в підвищенні рівня конкурентоспроможності громади, відновленні сталого економічного зростання та розвитку сприятливого середовища для провадження підприємницької діяльності, залучення інвестицій в економіку громади, - зазначила начальник економічного розвитку, інвестицій та регуляторної політики Ірина Дівульська під час презентації програми МСП. - Мале та середнє підприємництво відіграє значну роль у підвищенні рівня зайнятості та рівня життя населення». Програмою МСП передбачено ряд заходів для розвитку та підтримки малого та середнього бізнесу, реалізація яких дозволить створити нові робочі місця та збільшити надходження до бюджету для розвитку громади.
Начальник фінансового відділу Світлана Шаповалова винесла на розгляд членів виконкому звіт про виконання бюджету Олександрівської селищної територіальної громади за 2020 рік. Фінансист доповіла про надходження до загального та спеціального фондів, які за минулий рік склали 105249,8 тисяч гривень. Основними джерелами надходжень до бюджету є податок та збір на доходи з фізичних осіб та податок на майно.
Видатки селищного бюджету за 2020 рік з урахуванням міжбюджетних трансфертів становить 105420,0 тисяч гривень, які були спрямовані на освіту, охорону здоров’я, соціальний захист, ЖКГ, культуру та спорт, тощо. Важливо, що в загальному обсязі видатків найбільше направлено на утримання закладів освіти – 55,5% від загального обсягу бюджету.
По кожному питанню, що було винесено на засідання, прийнято відповідне рішення.