ВІДДІЛ ЕКОНОМІКИ ІНФОРМУЄ

Дата: 15.02.2021 13:53

#TrainTheTrainers

???????????????????????????????????????????? ???????????????????????? випуск #3 в рамках програми Train the Trainers вже готовий до Вашої уваги!

В кожному дайджесті команди-учасники програми висвітлюють для Вас тематики модулю, що вивчають, а також розповідають у форматі кейс-стаді про свій досвід роботи з компанією-клієнтом в попередньому модулі.

У Випуску #3 Ви зможете ознайомитися з історіями співпраці учасників програми з компаніями-клієнтами ІТ-сектору щодо експорту різноманітних IT-рішень та розвитку діджитал маркетингу, а також почитати статті на наступні теми:

Ведення бізнесу на зарубіжних ринках: які аспекти треба врахувати.

Вимоги ринку та споживачів – що потрібно знати та перевірити перед тим, як починати експортувати.

Зміна продукту та його адаптація до нового ринку.

Персона клієнта: три кроки побудови і необхідні ресурси.

Карта подорожі клієнта.

???????????????????????????????????????????? ???????????????????????? – це підбірка корисної інформації для підприємців, експортерів та консультантів в експорті, що допоможе Вашій компанії у виході на іноземні ринки, від учасників інноваційної освітньої програми ???????????????????? ???????????? ???????????????????????????????? для консультантів державного та приватного секторів у сфері експортної діяльності.

Читайте третій випуск та підписуйтесь на сторінки команд учасниць, щоб отримувати більше інформації з питань експорту:

Програма Train the Trainers розроблена Інститутом маркетингу Естонії у співпраці з Офісом з просування експорту. Програма фінансується Державним департаментом США (в рамках “Emerging Donors Challenge Program Round Seven”), а також Міністерством закордонних справ Естонії (Проект з питань розвитку співробітництва та гуманітарної допомоги).