ЗВЕРНЕННЯ СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ ЛЮДМИЛИ БОРИСЕВИЧ З НАГОДИ ДНЯ ВШАНУВАННЯ УЧАСНИКІВ БОЙОВИХ ДІЙ НА ТЕРИТОРІЇ ІНШИХ ДЕРЖАВ

Дата: 15.02.2021 12:46

Картинки по запросу "день вшанування учасників бойових дій в афганістані"

Шановні учасники бойових дій на території інших держав!

Тисячі відданих синів і дочок України, долею одягнені у солдатські шинелі, продемонстрували приклади мужності і вірності військовому обов’язку. Серед них і ви – жителі Олександрівської громади, до яких звертаюся із щирою вдячністю.  Ви, як ніхто, знаєте справжню ціну війни і миру. І як ніхто вмієте дорожити сьогоднішнім днем, усвідомлювати свою відповідальність за майбутнє, за долю прийдешніх поколінь.
Висловлюю щирі співчуття матерям і дружинам, всім рідним загиблих, адже їм зараз найтяжче. Вам доводиться жити і миритися з цим нестерпним болем, усвідомленням того, що вже нічого не можна змінити, і нести цю тугу протягом всього життя.

Дорогі учасники бойових дій! Від імені всієї громади зичу вам міцного здоров’я і мирного неба, достатку і довголіття.

Вітаю вас з цією пам’ятною датою. Вітаю ваших близьких, які, незважаючи ні на що, в свій час вірили, що ви знову переступите поріг рідної оселі.
Низький уклін вам, миротворці. Хай затишок, добро і шана оточують вас скрізь!

З вдячністю до вас, селищний голова Людмила Борисевич