СТИПЕНДІЇ ДО 120 ТИСЯЧ ГРИВЕНЬ ДЛЯ ВІДЕОБЛОГЕРІВ ВІД МІЖНАРОДНОГО ФОНДУ «ВІДРОДЖЕННЯ»

Дата: 11.02.2021 15:43

Міжнародний фонд «Відродження» хоче підтримати виробників якісного україномовного відеоконтенту у Youtube та допомогти у створенні роликів, що просуватимуть ідеї критичного мислення та раціонального погляду на світ та події в ньому.

Дедлайн - 28 лютого 2021 року.

Міжнародний фонд «Відродження» хоче підтримати виробників якісного україномовного відеоконтенту у Youtube та допомогти у створенні роликів, що просуватимуть ідеї критичного мислення та раціонального погляду на світ та події в ньому.  В останні кілька років україномовний відеоблогінг активно розвивається та прогресує. Піднімаючи важливі для суспільства теми, які не завжди потрапляють в поле уваги медіакорпорацій, відеоблоги стали якісною альтернативою останнім.

2020-21 роки принесли падіння рекламних доходів у зв’язку з пандемією та кризою. Ми пропонуємо руку допомоги творцям якісних відео і оголошуємо перший в Україні конкурс стипендій для відеоблогерів на створення контенту.

Пріоритетною платформою відеоблогінгу є Youtube, проте розглядатимуться також заявки від блогерів, що публікують свої відео у Tiktok та Instagram.

Вимоги до аплікантів:

• Наявність україномовного каналу з відеоконтентом;
  • Вік каналу не менше ніж 6 місяців;
  • Тематика каналу корелює з темами критичного мислення та раціонального погляду на світ;
  • Цінності каналу збігаються з цінностями демократії та відкритого суспільства;
  • Канал розміщує лише авторський контент і використовує продукти чужого авторського права лише на умовах fair use

Велика кількість підписників, наявність активної спільноти та середовища донатерів не є обов’язковими, але будуть розглядатися як переваги під час розгляду заявок.

Міжнародний фонд «Відродження» не обмежує тематику відео, що можуть бути створені на кошти стипендій, проте вони мають корелювати з темами розвитку та популяризації критичного мислення, протидії маніпуляціям, популяризації науки, аналізу інформації тощо.

Стипендії можуть бути витрачені на:

• Оплату послуг зі зйомок, монтажу, моушн-дизайну тощо, які підтверджені документально;
  • Закупівлю недороговартісного обладнання (не більше 50 тис. грн загалом);
  • Оплату подорожей, що необхідні для зйомки відео;
  • Рекламу у Youtube, Instagram, Facebook, Twitter;

Стипендії НЕ можуть бути витрачені на:

• Закупівлю дороговартісного обладання (більше 50 тис. грн загалом);
  • Рекламу у російських соціальних мережах, рекламні інтеграції в Telegram;
  • Придбання товарів або закупівлю послуг, які не пов’язані із створенням відеоконтенту;
  • Оплату послуг або товарів, які не будуть підтверджені документально.

Розмір стипендії може складати від 50 до 120 тисяч гривень і залежатиме від змісту заявки, запропонованого бюджету та популярності каналу. Після публікації запланованих відео, стипендіати мають надати описовий звіт та документи, що підтверджуватимуть витрати.

Відеоконтент, на виробництво якого підуть кошти стипендії, має бути створений у 2021 році.

Загалом в рамках конкурсу планується надати 4-8 стипендій.

Щоб взяти участь у конкурсі, не пізніше 28.02 заповніть онлайн-форму, де вкажіть інформацію про ваш канал, тематику роликів, які планується створити за кошти стипендії, орієнтовний розрахунок витрат.

Конкурс відбудеться у два етапи:

1) Розгляд конкурсною комісією письмових заявок, надісланих через електронну форму (до 15.03);

2) Співбесіди з відібраними відеоблогерами.

Результати конкурсу будуть опубліковані не пізніше 31.03.

З питаннями щодо конкурсу просимо звертатися за адресою pr@irf.ua до 24 лютого включно.

Деталі за посиланням: https://gurt.org.ua/news/grants/66383/