ПОЛІЦЕЙСЬКІ ОФІЦЕРИ ГРОМАДИ ВІДВІДАЛИ НОВООЛЕКСАНДРІВСЬКИЙ СТАРОСТИНСЬКИЙ ОКРУГ

Дата: 08.02.2021 16:51

20210115_111027.jpg

До Новоолександрівського старостинського округу з робочим візитом завітали поліцейські офіцери громади Денис Цуняк та Роман Воронцов. Разом зі старостою округу Тетяною Пшиченко вирішено поточні питання, розглянуто звернення громадян, яким необхідна кваліфікована допомога офіцерів.

Однією з вирішених проблем стало звернення заступника директора навчально-виховного комплексу по дошкільному вихованню Наталі Тіпи з приводу сімей, що опинилися у складних життєвих обставинах.

фото поліц..JPG

Зустріч відбулася не лише у стінах будівлі старостинського округу, поліцейські мали змогу об’їхати територію округу для знайомства з населенням та ознайомлення з соціальними об’єктами населеного пункту: навчально-виховним комплексом, клубом, ФАПом.

«Відтепер громадяни Олександрівщини зможуть отримувати якісний правоохоронний сервіс. Люди повинні отримувати відповіді на питання, які їх турбують. Я глибоко переконана, що завдячуючи нашій тісній співпраці з поліцейськими офіцерами, ми побудуємо абсолютно новий рівень безпечної громади», - підкреслила староста Тетяна Пшиченко.