РРО – УМОВИ ЗАСТОСУВАННЯ З 01 СІЧНЯ 2021 РОКУ

Дата: 08.02.2021 13:31

Картинки по запросу "РРО – УМОВИ ЗАСТОСУВАННЯ З 01 СІЧНЯ 2021 РОКУ"

Олександрівська ДПІ Головного управління ДПС у Донецькій області повідомляє, що правові засади застосування реєстраторів розрахункових операцій (далі – РРО) та програмних РРО (далі – ПРРО) у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг визначає  Закон України від 06 липня 1995 року №265/95-ВР «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг». Дія його поширюється на усіх суб’єктів господарювання, їх господарські одиниці та представників (уповноважених осіб) суб’єктів господарювання, які здійснюють розрахункові операції у готівковій та/або безготівковій формі.

Умовами застосування РРО для платників єдиного податку 2 - 4 груп (далі ФОП) з 01 січня 2021 року є:

• перевищення річного розміру доходу в 220 розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня податкового (звітного) року, незалежно від обраного виду діяльності, тобто 1320000 грн. ФОПу необхідно розпочинати застосовувати РРО з першого місяця кварталу, наступного за місяцем такого перевищення, у всіх подальших податкових періодах протягом його реєстрації як платника єдиного податку.
  • здійснення видів діяльності, для яких застосування РРО є обов’язковим.   Це єдинники, які здійснюють:

- реалізацію технічно складних побутових товарів, що підлягають гарантійному ремонту;

- реалізацію лікарських засобів, виробів медичного призначення та надання платних послуг у сфері охорони здоров’я;

- реалізацію ювелірних та побутових виробів з дорогоцінних металів, дорогоцінного каміння, дорогоцінного каміння органогенного утворення та напівдорогоцінного каміння.

Шановні мешканці Олександрівської селищної територіальної громади, бажаєте знати більше? Підписуйтесь на Telegram-канал Державної податкової служби України https://t.me/tax_gov_ua та або спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX».