ЗВЕРНЕННЯ СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ З НАГОДИ ДНЯ ПАМ'ЯТІ ГЕРОЇВ КРУТ

Дата: 29.01.2021 09:15

Шановні жителі громади!

29 січня українська громадськість відзначає славетну і водночас скорботну дату в своїй історії – День пам’яті Героїв Крут. Подвиг студентів, котрі цього дня 1918 року пішли на вірну смерть, ставши на захист Батьківщини біля села Крути на Чернігівщині, став символом героїзму української молоді у боротьбі за незалежну Україну.

Бій під Крутами для теперішнього покоління українців, а особливо молоді, стало потужним історичним уроком, з якого молоде покоління зробило правильні висновки як перемагати та стверджувати українську державність.

Вшановуючи пам’ять загиблих під Крутами, ми низько схиляємо голови перед пам’яттю тих, хто віддав своє життя у боротьбі за єдину, неподільну, незалежну Україну.

Герої не вмирають, вони живуть у нашій пам’яті, вони живуть у тих, хто продовжує  їх справу, вони живуть доти, поки жива їх слава.

Вічна слава Героям України!

Селищний голова Людмила Борисевич