ЦЕНТР СОЦІАЛЬНИХ СЛУЖБ ПРОДОВЖУЄ ВИЇЗДИ ПО СТАРОСТИНСЬКИМ ОКРУГАМ ГРОМАДИ

Дата: 02.02.2021 11:21

Одним з напрямів роботи центру соціальних служб Олександрівської селищної ради є протидія та запобігання різним проявам насильства, допомога жертвам домашнього насильства, а також проведення різних заходів з даного питання.

1 лютого 2021 року здійснено виїзд до Золотопрудського старостинського округу, де знаходиться кризова сім’я.

Робочою групою у складі старости Василя Воронцова, директорки центру Віри Бахтар, представниці ювінальної превенції Ірини Клочкової та поліцейського офіцера громади Романа Воронцова було відвідано родину за місцем проживання, з’ясовано обставини, які призвели до насильства в сім’ї, де проживають діти.

Для членів родини проведено бесіди щодо способів запобігання повторним проявам насильства, недопустимості порушення прав дітей. Наголошено щодо відповідальності за неналежне виховання дітей та створення умов для їхнього розвитку. Адже насильству немає виправдання.