АМАТОРСЬКА ФУТЗАЛЬНА ЛІГА УКРАЇНИ 2020-2021

Дата: 01.02.2021 16:43

Відбулись матчі першого туру Чемпіонату Донецької області з футзалу у групах "А" та "В".

31 січня, у спортивному комплексі Донбаського державного педагогічного університету відбулися поєдинки першого туру з футзалу сезону 2020/21.

Усі матчі туру проходили в запеклій боротьбі. Лідери і фаворити чемпіонату у звітному турі отримали шалений супротив з боку суперників.

Що ж до наших хлопців з команди «Алекс», то вони були ближчими до перемоги. Дуже сподобався перший тайм у виконанні команди.  Перемагаючи після першого тайму 3:1, хлопці не змогли втримати перевагу над суперником. Фортуна сьогодні була не на нашому боці.

Результати матчів туру:

До нашої групи приєдналася ще одна команда ФК «Біола» (м. Краматорськ).