Олександрівська селищна територіальна громада
Донецька область, Краматорський район. ОЛЕКСАНДРІВСЬКА ГРОМАДА - ПІВНІЧНА БРАМА ДОНБАСУ

ПРОВЕДЕНО ВИЇЗНИЙ РЕЙД ДО П’ЯТИ СІМЕЙ, ЩО ПЕРЕБУВАЮТЬ У ГРУПІ РИЗИКУ

Дата: 26.01.2021 15:30

Отримуючи від держави соціальні виплати на дітей, деякі сім’ї, мабуть, забувають про цільове призначення даних допомог та неналежним чином забезпечують утримання своїх дітей. Тому з метою перевірки умов проживання сімей з дітьми, які перебувають у групі ризику, директором центру соціальних служб Вірою Бахтар, представником ювінальної превенції Іриною Клочковою, поліцейськими офіцерами громади Денисом Цуняком, та Романом Воронцовим здійснюються профілактичні виїзди.

В ході здійснення профілактичних заходів відвідано 5 сімей, в двох з яких виявлено несприятливі умови для проживання дітей, недостатня кількість продуктів харчування та неналежне виконання батьківських обов’язків. На одну сім’ю складено протокол за статею 184 (Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей) Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Головною причиною бездоглядності дітей та поганих умов залишається вживання батьками алкогольних напоїв, безробіття та небажання піклуватися за своїх дітей.

Дорослі, будьте відповідальними!

Пам’ятайте, що виховання дітей – ваш обов’язок!

Віра Бахтар, директорка ЦСС