ВІЗЬМИ УЧАСТЬ У РОЗРОБЦІ ПРОГРАМИ МАЛОГО І СЕРЕДНЬОГО ПІДПРИЄМНИЦТВА ОЛЕКСАНДРІВСЬКОЇ ГРОМАДИ НА 2021-2022 РОКИ

Дата: 16.01.2021 13:22

З метою формування Плану заходів з реалізації проєкту Програми, враховуючи завдання, визначені Стратегією розвитку Олександрівської селищної територіальної громади на період до 2027 року та Планом реалізації у 2021-2023 роках Стратегії розвитку, затвердженими рішенням селищної ради від 23 грудня 2020 року № 8/3-144, просимо до 01 лютого 2021 року надати пропозиції щодо плану заходів з реалізації Програми. Пропозиції до проекту програми приймаються в адмін. Будівлі Олександрівської селищної ради за адресою: смт Олександрівка площа Олександра Невського, 3 другий поверх відділ економічного розвитку, інвестицій та регуляторної політики або на електрону адресу  (oleksr_eko@i.ua).