ВІДБУВСЯ ПРОФІЛАКТИЧНИЙ ВИЇЗД ДО ЛЕВАДНОГО У РОДИНИ, ЩО ОПИНИЛИСЯ В СКЛАДНИХ ЖИТТЄВИХ ОБСТАВИНАХ

Дата: 11.01.2021 16:39

Сьогодні, 11 січня 2021 року, відбувся профілактичний виїзд директора центру соціальних служб Віри Бахтар, старости Новополтавського старостинського округу Марії Хом’якової та двох поліцейських офіцерів Олександрівської ОТГ Романа Воронцова та Дениса Цуняка до села Левадне. У даному населеному пункті є кризові родини, що потребують систематичного контролю та надання соціальних послуг.

Дуже важливо вчасно та якісно діагностувати стан, у якому перебуває конкретна сім’я, простежити які саме функції призвели до наслідків складних життєвих обставин. Провести своєчасне опитування, та спланувати з сім’єю дії у надані соціальних послуг. Адже уміння уважно слухати, знайти порозуміння – це найголовніше, щоб установити контакти та своєчасно надати допомогу.

Фахівцями надано професійну консультацію з питань виховання дітей, створення умов для їх повноцінного життя і розвитку, покращення мікроклімату в сім’ї тощо. Відносно однієї сім’ї підготовлено пропозиції по припиненню державних соціальних виплат у зв’язку з нецільовим використанням.