ЯК ОТРИМАТИ ДОВІДКУ ВІД ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ ОНЛАЙН?

Дата: 15.12.2020 13:51

В сьогоднішніх реаліях ми маємо суворо дотримуватись правил карантину, але що робити, коли виникає необхідність отримати певну довідку від Пенсійного фонду?

В особистому кабінеті оберіть «Запит на отримання електронних документів» (меню ліворуч) та заповніть поля форми запиту.

Відповідь на запит ви отримаєте у розділі «Мої звернення» (меню ліворуч).

Перевірити довідку з QR-кодом можна в розділі «Верифікація виданих документів» (у верхньому меню особистого кабінету). Для цього потрібно:

вести перевірочний код документа, що міститься під QR-кодом.

натиснути на пункт «Отримати код підтвердження». На телефон запитувача надійде SMS з кодом підтвердження.

Увести код у поле «Пароль з SMS».

натиснути «Отримати документ». У полі попереднього перегляду має з’явитися документ на підтвердження того, що довідку видав Пенсійний фонд України.

Якщо Ви не побачите відповідь на ваше звернення у розділі «Мої звернення» натисніть «Оновити» (у верхньому куті праворуч).

У меню ліворуч особистого кабінету увійти у розділ «Мої документи». У ньому — обрати потрібний документ, а потім натиснути «Зберегти образ документу».

Бережіть себе і своїх близьких! Міцного здоров’я!