Олександрівська селищна територіальна громада
Донецька область, Краматорський район. ОЛЕКСАНДРІВСЬКА ГРОМАДА - ПІВНІЧНА БРАМА ДОНБАСУ

СЬОГОДНІ У ОЛЕКСАНДРІВСЬКІЙ ГРОМАДІ ВІДЗНАЧИЛИ ДЕНЬ ВШАНУВАННЯ УЧАСНИКІВ ЛІКВІДАЦІЇ НАСЛІДКІВ АВАРІЇ НА ЧОРНОБИЛЬСЬКІЙ АЕС

Дата: 14.12.2020 15:56

Керівництвом селищної ради, на чолі з селищним головою Людмилою БОРИСЕВИЧ та за участю голови громадської організації «Союз Чорнобиль України», було проведено покладання квітів до пам’ятного знаку жертвам Чорнобильської трагедії у смт Олександрівка. Пам'ять про людей, які пішли з життя через наслідки цієї катастрофи, вшанували хвилиною мовчання та урочистим покладанням квітів.

«78 ліквідаторів та 10 овдовівших, осиротівших сімей – це той гіркий спадок, який сьогодні має наша громада від Чорнобильської трагедії. Чорнобиль торкнувся практично кожного з нас – хвороби, скалічені долі багатьох знайомих та земляків. Ми у невідплатному боргу перед вами, ліквідатори, тож вшановувати маємо постійно, щодня, огорнувши увагою, розумінням, теплом і любов’ю», - наголосила селищний голова Людмила БОРИСЕВИЧ.