ВІДБУЛАСЬ ПЕРША СЕСІЯ НОВОГО СКЛИКАННЯ ОЛЕКСАНДРІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Дата: 25.11.2020 17:08
Кількість переглядів: 2084

Перше пленарне засідання розпочала голова Олександрівської селищної територіальної виборчої комісії Людмила Бербенко, підбивши підсумки та оголосивши результати голосування з виборів Олександрівського селищного голови та з виборів депутатів селищної ради на перших місцевих виборах 25 жовтня 2020 року.

В роботі сесії взяли участь представники Донецької обласної державної адміністрації, депутати селищної ради, начальники відділів та управлінь, в.о. старост населених пунктів, ЗМІ.

Представляти інтереси громади в Олександрівській селищній раді наступні п'ять років будуть представники трьох політичних партій. Найбільшу кількість - 16 мандатів - отримала партія «Слуга народу», по одному мандату у партій «ОПЗЖ»  та  «Блок Юлії Тимошенко», 4 мандати отримали депутати-самовисуванці.

Селищний голова Людмила Борисевич та новообрані депутати  урочисто прийняли присягу, після чого їм були вручені посвідчення.

«Я щиро дякую кожному за висловлену довіру на виборах селищного голови 25 жовтня. Ця підтримка є надзвичайно важливою для нашої команди, адже люди повірили в нас, наші сили і досвід.  Для мене є також цінною думка і тих, хто не підтримав нас у виборчому процесі, адже це означає, що є над чим працювати і докладати зусиль, - звернулася з вітальним словом Людмила Борисевич. -  Сьогодні ми з вами відповідальні за долю кожного мешканця Олександрівської громади. Ми відповідальні за щасливе дитинство та спокійну старість, за перспективні горизонти для молоді та добробут кожної сім’ї».

Шляхом таємного голосування за поданням селищного голови було обрано секретарем селищної ради Василя Лук’янчикова.

Іншими рішеннями депутати затвердили Сергія Марича на посаду заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради, затвердили склад та чисельність виконавчого комітету, затвердили регламент селищної ради та її виконавчого комітету, положення про старосту, внесли зміни до структури та штатного розпису селищної ради.

Під час першого засідання депутати прийняли рішення про створення 10 старостинських округів Олександрівської ОТГ, а саме:

1) Новостепанівський старостинський округ з центром в селі Новостепанівка, до складу якого входять населені пункти: село Новостепанівка, село Беззаботівка, село Дмитроколине, село Новоандріївка, село Роздолля, село Софіїно-Лиман.

2) Високопільський старостинський округ з центром в селі Високопілля, до складу якого входять населені пункти: село Високопілля, село Некременне, село Запаро- Мар’ївка;

3) Золотопрудський старостинський округ з центром в селі Золоті Пруди, до складу якого входять населені пункти: село Золоті Пруди, село Варварівка, село Дмитродар’ївка, село Надеждівка;

4) Мирнодолинський старостинський округ з центром в селі Мирна Долина, до складу якого входять населені пункти: село Мирна Долина,  село Бузинівка, село Мар’ївка, село Новознаменівка;

5) Михайлівський старостинський округ з центром в селі Михайлівка, до складу якого входять населені пункти: село Михайлівка, село Львівка, село Шаврове;

6) Новополтавський старостинський округ з центром в селі Новополтавка, до складу якого входять населені пункти: село Новополтавка, село Петрівка Перша, село Софіївка, село Левадне;

7)Новоолександрівський старостинський округ з центром в селі Новоолександрівка, до складу якого входять населені пункти: село Новоолександрівка, село Єлизаветівка, село Новий Кавказ, село Зелене, село Карпівка, село Новобахметьєве, село Новопригоже;

8) Очеретинський старостинський округ з центром в селі Очеретине, до складу якого входять населені пункти: село Очеретине, село Громова Балка, село Голубівка;

9) Петрівський Другий старостинський округ з центром в селі Петрівка Друга, до складу якого входять населені пункти: село Петрівка Друга, село Микільське, село Зелений Брід, село Знаменівка, село Пасічне;

10) Староварварівський старостинський округ з центром в селі Староварварівка, до складу якого входять населені пункти: село Староварварівка, село Яковлівка;

За поданням селищного голови, одноголосно були прийняті рішення про призначення старост:

Камак Світлана Олексіївна - староста Новостепанівського старостинського округу;

Ляшенко Ірина Петрівна  - староста Високопільського старостинського округу;

Воронцов Василь Валерійович - староста Золотопрудського старостинського округу;

Хруленко Олег Іванович - староста Мирнодолинського старостинського округу;

Кононенко Олександр Олександрович – староста Михайлівського старостинського округу;

Хом’якова Марія В'ячеславівна – староста Новополтавського старостинського округу;

Пшиченко Тетяна Вікторівна – староста Новоолександрівського старостинського округу;

Мілюта Катерина Валеріївна – староста Очеретинського старостинського округу;

Гойко Ігор Григорович – староста Петрівського Другого старостинського округу;

Толстошеєва Тетяна Ярославівна – староста Староварварівського старостинського округу.