ВІТАННЯ СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ З ДНЕМ ПРАЦІВНИКІВ СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

Дата: 15.11.2020 12:18

Шановні аграрії Олександрівської громади!

Вітаю вас з професійним святом!

Не так багато у вас вихідних і свят. Не суботами і неділями вимірюєте ви своє життя. Посівна, сінокіс, жнива – ось віхи сільськогосподарського року.

Ніколи праця на землі не була легкою, адже вона вимагає від людей високої самовіддачі і господарського ставлення до справи, терпіння і наполегливості, умілих рук і мудрої голови, уваги до землі і чуйності до ближнього.

Бажаю всім, хто причетний до цієї сфери – працівникам ланів, керівникам і фахівцям сільськогосподарських підприємств, фермерських господарств, власникам особистих селянських господарств, ветеранам сільськогосподарського виробництва громади злагоди, миру і добробуту, нових трудових звершень і оптимізму.

Ваші працьовиті руки, багатий досвід живлять сьогодні українську ниву.

Нехай і надалі Олександрівська земля щедро колоситься пшеницею, засівається добром, береже і шанує свій найбільший скарб – людину-трудівника.

З повагою до Вас та Вашої праці            Людмила БОРИСЕВИЧ