В ОЛЕКСАНДРІВСЬКОМУ РЦЗ РОЗГЛЯНУЛИ ЯК СКЛАСТИ ВЛАСНЕ ПОРТФОЛІО

Дата: 12.11.2020 11:41

11 листопада фахівці Олександрівського районного центру зайнятості провели  вебінар «Удосконалення власного портфоліо».

Під час вебінару профконсультантка центру зайнятості Вікторія Верещагіна розповіла учасникам заходу про складові «Портфоліо кар’єрного просування» та  як вигідніше презентувати  себе роботодавцю.

«Портфоліо – одна із сучасних технологій пошуку роботи, яка допомагає справити позитивне враження на роботодавця і відкрити нові можливості для власного професійного зростання», - зазначила вона.

Фахівчиня детально розглянула питання щодо написання резюме, складання супровідних листів та використання рекомендаційних листів при пошуку роботи.