РОЗПОЧАВСЯ СЕЗОН 2020-21 РОКУ З ФУТЗАЛУ.

Дата: 09.11.2020 13:56

В офісі ГС АФДО відбулася робоча нарада із представниками команд, які братимуть участь у чемпіонаті області на майданчиках із синтетичним покриттям . Обговорили умови проведення та фінансові питання. Отже змагання будуть швидкоплинними. Команди зіграють груповий турнір ,а потім – матчі плей-офф. Гратимуть по неділях вдень на майданчику одного із суперників. А також посеред тижня ввечері, на майданчиках, де є відповідне освітлення. Команди розділилися на 3 групи. Олександрівську громаду на цьому турнірі представляє команда «Продторг». Виборювати путівку в плей-офф хлопці будуть з групи «В». Наразі в чемпіонаті вже було зіграно 3 тури. Ігри другого туру проходили на майданчику в с. Петрівка Перша, 4 листопада. Результати матчів і турнірна таблиця:

І тур    (1 листопада)

Олімпік (Новодонецьке)  2:11  Продторг

ІІ тур   (4 листопада)

Продторг  11:2  Фортуна (Добропілля)

ІІІ тур  (8 листопада)

Спарта (Добропілля3:5  Продторг