НАВІЩО ПРИ ЗМІНІ ПОСТАЧАЛЬНИКА ГАЗУ НАДАВАТИ КОПІЇ ДОКУМЕНТІВ НА ЖИТЛО

Дата: 06.11.2020 09:21

До 1 грудня мешканці Донеччини, яким раніше постачав блакитне паливо «Донецькоблгаз», мають укласти договір із новим постачальником. Приєднатись до постачання газу від YASNO (ТОВ «Донецькі енергетичні послуги») можна на сайтічерез Viber або у будь-якому з понад 20 енергоофісів компанії, розташованих у всіх великих містах регіону. Для укладання договору слід заповнити заяву-приєднання та надати фото або скан-копії деяких документів.

За законом право укласти договір на газопостачання має власник житла. Відповідно, постачальнику потрібно переконатися, що людина, яка подає документи, може це робити. Права клієнтів щодо цільового використання зазначеної інформації гарантовані Законом Україні «Про захист персональних даних».

Для укладення договору на постачання газу слід надати:

• Заяву-приєднання (її можна заповнити на сайті, роздрукувати, підписати від руки, сфотографувати і прикріпити знімок);
  • Фото або скан-копію документа, що підтверджує право власності на житло;
  • Фото або скан-копію паспорта громадянина України або документа, що його замінює;
  • Фото або скан-копію довідки про присвоєння ІПН (якщо немає ідентифікаційного номеру, то копію сторінки паспорту з відповідною позначкою);
  • Копію останнього виставленого рахунку за постачання газу.

Співвласникам житла слід додати до цих документів письмову згоду всіх співвласників на укладення договору. А якщо питанням займається довірена особа власника, то варто вкласти довіреність.